forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080004k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

bipProjekty


Strona główna
Szkoła Podstawowa im. W. Rogali w Wielu
Świąteczne życzenia PDF Drukuj Email
wtorek, 22 grudnia 2020 23:18
 
Pomagamy PDF Drukuj Email
wtorek, 22 grudnia 2020 10:26

Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje Wszystkim, którzy włączyli się do naszych świątecznych akcji. Z zebranych produktów udało się przygotować 4 paczki z produktami spożywczymi. Trafiły do rodzin w potrzebie i osób samotnych, w porozumieniu z GOPS-em w Karsinie. Zebraliśmy także 6 worków nakrętek i trochę baterii. Zostały przekazane na pomoc dla Olusia.

Pięknie  dziękuję i życzę zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Elżbieta Trzcińska


 
Szkolne Akcje Wolontariatu PDF Drukuj Email
piątek, 18 grudnia 2020 09:29

Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje za zaangażowanie w Szkolnych Akcjach. Produkty do paczek można przynosić do piątku rano (8.00), w ten sposób przedłużamy termin. Z dotychczas zebranych uda nam się stworzyć dwie okazałe paczki. Jednocześnie zwracam się z prośbą o dołączenie do Akcji ,,Nie jest kolorowo”. Chętnych zapraszam do pomocy on-line (już o tym informowałam poprzez zrzutka.pl), ale także poprzez przynoszenie przyborów do szkoły do dnia 31 grudnia. Zbieramy je dla polskich szkół z Litwy, Ukrainy i Białorusi. Zostawiamy je na stoliku w przedsionku szkoły. Proszę o wpis do zeszytu, bym mogła wpisać pochwały.

Pozdrawiam Elżbieta Trzcińska

 
Zakończyliśmy akcję charytatywną "Łańcuch dobra" PDF Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2020 13:14

Zakończyliśmy akcję charytatywną "Łańcuch dobra"

Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie PRO SALUTE,  jako pomoc dzieciom z dystrofią mięśniową. Polega ona na zrobieniu jak najdłuższego łańcucha choinkowego i symbolicznym w tym roku — ze względu na stan epidemiczny - fotograficznym przyłączeniu go do innych łańcuchów, przygotowywanych przez osoby prywatne/instytucje z całej Polski.

Uczniowie naszej szkoły łącznie utworzyli Łańcuch Dobra o długości 80 metrów.                    

Wzięło w niej udział tylko 8 uczniów. Najdłuższy łańcuch wykonał                                         

Tymoteusz Zabrocki z klasy 5a – 32 metry.

Pozostali uczniowie:

Wiktor i Florian Sikora – 15 metrów

Marta i Maciej Kiżewscy – 11 metrów

Agnieszka Bronka – 10 metrów

Antoni Lipski – 9 metrów

Wiktor Miloch – 3 metry

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję. Poszczególne łańcuchy zostały połączone w całość oraz zawieszone na głównym holu szkoły. Wszystkie osoby, które wykonały łańcuch, zapraszamy do szkoły po odbiór dyplomu i nagrody za najdłuższy łańcuch w dniu 18.12.2020 w godzinach 8.30-12.00

Anna Bunik i Anna Datta

 
Podsumowanie konkursu na ozdobę świąteczną PDF Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2020 12:54

Szanowni Rodzice dzieci biorących udział w konkursie na: „Najpiękniejszą ozdobę świąteczną” oraz w akcji charytatywnej: „Łańcuch dobra”, serdecznie prosimy o odbiór nagród i dyplomów w dniach 18.12.2020 od godziny 8:30 do 12:00 w pokoju nauczycielskim (w tym dniu będzie Pani Ania i Hania) ewentualnie w dniu 21.12.2020 w sekretariacie szkoły (u pani Joanny).

Wyniki konkursu


 
I TY możesz zostać Świętym Mikołajem PDF Drukuj Email
środa, 09 grudnia 2020 12:06

Jak co roku zapraszam serdecznie do udziału w naszej akcji świątecznej ,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Pomóżmy przygotować paczki dla osób starszych i samotnych. Do paczek można przynosić: słodycze, produkty żywnościowe o dłuższym terminie przydatności np. mąka, cukier, makaron, kasze, ryż, galaretki, budynie, kawa, herbata i inne według uznania. Produkty zbieramy do 16 grudnia na terenie szkoły. Zostawiamy je w przedsionku szkoły (przy wejściu głównym) na ustawionym stole. Po tym terminie produkty spakujemy i zawieziemy do naszych podopiecznych.

Zapraszam także do przynoszenia nakrętek. Je również zostawiamy w przedsionku szkoły, można wsypać do worków, które są wyłożone na stole.

Wyłożę kartkę, na której można wpisać swoje nazwisko i imię oraz klasę, tak bym mogła wpisać pochwały!

Pozdrawiam ciepło Elżbieta Trzcińska

O szczegółach akcji przeczytaj tutaj.

 
Nie jest kolorowo PDF Drukuj Email
środa, 09 grudnia 2020 11:52

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza po raz trzeci do Akcji ,,Nie jest kolorowo”. Niestety nie możemy tego zrobić w realu, więc zapraszam do pomocy online. Nasza szkoła dwukrotnie brała udział w zbieraniu przyborów szkolnych dla dzieci z Kresów. W podziękowaniu uczniowie tych szkół przysłały do nas kartki z pozdrowieniami. My również do nich napisaliśmy.

Pozdrawiam ciepło Elżbieta Trzcińska

Nie jest kolorowo - szczegółowe informacje.

 
Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. PDF Drukuj Email
środa, 09 grudnia 2020 11:23

Biblioteka oraz świetlica szkolna serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie: "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna".

Szczegółowe informacje poniżej.

Regulamin.

Plakat. 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 53


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.