forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080036k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

bipStrona główna
Szkoła Podstawowa im. W. Rogali w Wielu
Konkurs plastyczny "Barwy dzieciństwa" PDF Drukuj Email
piątek, 10 marca 2017 18:56

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ,,Barwy dzieciństwa". Wszystkie prace zostały przekazane na cele charytatywne i odnoszą się do dzieciństwa. Szczególne podziękowania należą się uczniom: Joannie Szalewskiej, Lenie Miszke, Erikowi Gołębiewskiemu z III A SP, Bartoszowi Mientkiemu z III B SP, Hubertowi Kuriacie z I SP, Martynie Sznek z I B Gimnazjum.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Elżbieta Trzcińska


 
Akcja 1% PDF Drukuj Email
środa, 08 marca 2017 18:11

Uczniowie naszej szkoły z ogromną przyjemnością dołączyli do akcji,mającej na celu przekazanie 1% podatku na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Dzieci, w większości uczniowie klas I-III SP przygotowały piękne prace, które  zdobią korytarz naszej szkoły. Chcemy w ten sposób zachęcić do pomagania , także rodziców naszych uczniów. Piękne prace plastyczne zostały sfotografowane i przesłane na www.pomorzedzieciom.pl [1], facebook.com/pomorzedzieciom [2]. Temat pracy,, Dzieci kochają być w domu"

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu E. Trzcińska


 
KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA PDF Drukuj Email
sobota, 25 lutego 2017 00:00

Dnia 23 lutego w Kaszubskim Liceum Ogólnokształcącym w Brusach odbyła się już czwarta edycja Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim i niemieckim skierowanego do uczniów gimnazjów. W tym roku gimnazjaliści prezentowali fragmenty z twórczości Tolkien’a.  W konkursie wzięły udział również uczennice naszego gimnazjum: Laura Kuklińska (język angielski) i Natalia Knapik (język niemiecki). Natalia zajęła II miejsce. Laura zdobyła III miejsce. Gościnnie, poza konkursem wystąpił Filip Kozłowski, który zaprezentował swoje umiejętności językowe.  Dyrektor LO wręczył uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorom konkursu dziękujemy za zaproszenie i dobrą zabawę.

                                                                                                                                                                                             Justyna Malczyk

 
SUKCES EMILKI !!! PDF Drukuj Email
piątek, 24 lutego 2017 00:00

Dnia 23 lutego w hali sportowo - widowiskowej w Wielkim Klinczu odbył się VIII Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty. Naszą szkołę reprezentowała Emilia Miloch z klasy Ib gimnazjum, która zajęła III miejsce w kategorii soliści – gimnazjum!!! Gratulujemy Emilii odwagi i kreatywnego występu.

                                                                                                                                                                                                   Justyna Malczyk


 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
czwartek, 16 lutego 2017 17:49

UWOLNIJ ZABAWKI!

Świetlica szkolna ogłasza zbiórkę nowych lub w bardzo dobrym stanie:

- zabawek,

- klocków,

- gier planszowych,

- książek,

- puzzli 

i innych fajnych rzeczy dla dzieci.

Zabawki można przynosić do 31 marca do pani Aliny Muchowskiej i pani Manueli Gierszewskiej

Podaruj uśmiech dziecku w świetlicy :) 
Kącik czytelniczy PDF Drukuj Email
czwartek, 09 lutego 2017 12:46

Przy sali 33 powstał kącik czytelniczy, w którym znajdują się wygodne pufy oraz regał z książkami i czasopismami. Zachęcam uczniów, aby przerwy wykorzystywali na czytanie. Przynoście proszę własne książki i czasopisma, które nie są Wam już potrzebne, a innych uczniów mogłyby zainteresować. Usiądźcie wygodnie i za pomocą książki dajcie się porwać w świat wyobraźni. Poszerzajcie swoje horyzonty. Pamiętajcie, że mózg do dobrego funkcjonowania potrzebuje gimnastyki. Nasze możliwości intelektualne rosną, gdy jesteśmy odprężeni. Dajcie szansę książce - niech przeniesie Was w cudowne miejsca.

Hanna Szpręga


 
Plan lekcji PDF Drukuj Email
środa, 25 stycznia 2017 18:10

Od poniedziałku tj. 30.01.2017 r. obowiązuje nowy plan lekcji i zmienia się plan dowozów. Poniżej możliwość zapoznania się z tymi dokumentami.

Plan lekcji ważny od 30.01.2017 r.

Plan dowozów

Plan dla nauczycieli


 
WOŚP PDF Drukuj Email
wtorek, 17 stycznia 2017 18:18

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tym razem zbieraliśmy pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla dzieci i osób starszych. Od wczesnego rana Wolontariuszki naszej szkoły zbierały pieniądze na terenie Wiela, po południu w Domu Kultury.  Zbiórkę uświetniły występy wokalno-taneczne: zespołu muzycznego, miniformacji tanecznej Paradise, pięknie śpiewającej Emilki Miloch z klasy I B gimnazjum oraz formacji tanecznej działającej przy Domu Kultury. W przerwie między występami odbyła się loteria fantowa i licytacja zgromadzonych gadżetów, którą poprowadził pan Jerzy Głowacki. Podczas występów można było umilić sobie czas słodkimi wypiekami przygotowanymi przez uczennice klasy VI B oraz Wolontariuszy naszej szkoły, a także skorzystać z malowania twarzy i paznokci.

Szczególne podziękowania składam wspaniałym dziewczętom ze Szkolnego Koła Wolontariatu:  Julii Kroplewskiej, Dagmarze Ossowskiej, Patrycji Łąckiej, Roksanie Makurat, Emilii Miloch, Weronice Miętkiej, Kasi Skwierawskiej, które całą niedzielę poświęciły na rzecz 25 Finału WOŚP. Łącznie zebraliśmy  3785,00 zł. Cała gmina Karsin zgromadziła 11850, 00 zł.  Dziękuję wszystkim zaangażowanym.

Opiekun Wolontariatu : Elżbieta Trzcińska


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 39


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.