forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080007k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

bipProjekty


Strona główna
Konkurs piosenki PDF Drukuj Email
piątek, 17 czerwca 2016 12:18

„Muzyka to najlepszy język do poruszania serc ludzi na całym świecie” to motto IX Rejonowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Mikrofon Burmistrza Miasta Kościerzyna. Odbył się on 15.06.2016 w sali imienia Ludomira Szopińskiego w Kościerzynie. W konkursie brały udział dwie reprezentantki naszej szkoły. W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej- Emilia Miloch (utwór "Oto ja") oraz w kategorii gimnazjum - Magdalena Pryba (utwór "Od dawna już wiem"). Obie uczennice bardzo ładnie zaśpiewały swoje piosenki.

Jolanta Zwara


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.