forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080021k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości 

bipStrona główna
Wycieczka do Gdańska PDF Drukuj Email
piątek, 07 października 2016 16:30

6 października 2016 r. uczniowie trzech klas  (IV a, IV b i V a) wzięli udział w wycieczce do Gdańska.  Wizyta w Gdańsku rozpoczęła się od obejrzenia filmu  „Sekretne życie zwierzaków domowych”  w Multikinie we Wrzeszczu. Z kina udaliśmy się do Archikatedry Oliwskiej, która jest najdłuższym kościołem w Polsce i najdłuższym kościołem cysterskim na świecie. Poznaliśmy zabytek, który zbudowano w stylu gotyckim i romańskim. Największe wrażenie zrobił na nas ołtarz z Matką Boską Oliwską oraz organy w postaci poruszających się aniołów, gwiazd i słońca.

Na koniec odwiedziliśmy Ogród Zoologiczny w Gdańsku Oliwie, gdzie wzbogaciliśmy wiedzę  na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata.

Pomimo niezbyt ładnej pogody wyjazd zaliczmy do bardzo udanych, gdyż  pozwolił nam pogłębić więzi koleżeńskie oraz poznać ciekawe miejsca w Gdańsku.

Jolanta Cieśnik-Siudy


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.