forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080033k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

bipProjekty


Strona główna
Wyniki konkursu na wykonanie rysunku do kalendarza PDF Drukuj Email
czwartek, 08 grudnia 2016 12:29

Konkurs rysunkowy zorganizowany przez bibliotekę został rozstrzygnięty. Zadanie polegało na wykonaniu dowolną techniką rysunku, który mógłby zostać wykorzystany do stworzenia kalendarza ściennego na rok 2017. Spośród autorów 38 prac, wyłonieni zostali zwycięscy. Komisja w składzie p. Manuela Gierszewska, p. B. Kiedrowska i p .H. Szpręga wybrała 12 prac, które zostaną umieszczone w kalendarzu. Zwycięzcami są: Tymoteusz Zabrocki (klasa I a), Dominik Mientki (II a), Artur Urbański (II b), Sandra Lipska (III a), Martyna Kaszubowska (III a), Bartosz Mientki (III b), Martyna Zabrocka (V a), Karolina Bławat (VI a), Jan Janke (VI a), Martyna Sznek (I b G), Joanna Bławat (II a G), Lucjan Steinke (II a G). Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zapraszam do biblioteki, gdzie można obejrzeć wystawę prac konkursowych.

Hanna Szpręga

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.