forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080024k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

bipProjekty


Warsztaty taneczne cd. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 grudnia 2016 22:23

W minioną sobotę tj. 10.12.16 r. uczniowie klas IV-VI, uczęszczający na zajęcia z języka kaszubskiego, po raz kolejny mieli okazję doskonalenia swoich umiejętności tanecznych. Uczniowie klas czwartych poczynili swoje pierwsze kroki w tańcach kaszubskich. Wszyscy mogą się pochwalić umiejętnością wytańczenia "Szewca", "Naszi nënczi" czy "Òkrãc sã wkół". Zajęcia poprowadziła wykwalifikowana instruktorka tańca p. Ewelina Styp-Rekowska. Bardzo dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

               M. Gierszewska, A. Kanthak

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.