forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080024k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

bipProjekty


Warsztaty świąteczne PDF Drukuj Email
sobota, 17 grudnia 2016 00:00

Gòdowi Kùgle 

W sobotę (17.12.16 r.) uczniowie klas IV - VI uczestniczyli w warsztatach świątecznych, których tematyka poświęcona była tworzeniu bombek metodą cekinową. Niektórzy z nich już wcześniej zetknęli się z tym sposobem wykonywania ozdób choinkowych, a dla innych była to nowość. Uczniowie świetnie sobie poradzili i miło spędzili sobotnie przedpołudnie, a wykonane przez nich bombki będą wspaniałym prezentem na zbliżające się święta. 

                                                                                                                                            M. Gierszewska, A. Kanthak

                                               

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.