Na co komu te święta? PDF Drukuj Email
piątek, 23 grudnia 2016 14:52

Po raz kolejny z młodzieżą naszej szkoły i naszymi absolwentami działającymi w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży we Wielu pochyliliśmy się nad kolejnym obchodem Świąt Bożego Narodzenia. Dziwić więc nie może zagadkowy tytuł spektaklu - "Na co komu te święta?" Przedstawienie ukazuje jak kolejne święta wpływają na zwykłych uczniów, pracowników szkoły, czy personel lekarski. Nie zawsze dobrze pojmowany czas świąt może stać się okazją do wewnętrznej refleksji, do pojednania i zatrzymania w zadumie nad sensem życia. Dziękujemy aktorom za zaangażowanie i serce włożone w sztukę i dziękujemy wspaniałym widzom za dobry odbiór naszego spektaklu.

Ks. Damian Drozdowski