forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080039k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

bipProjekty


Strona główna
Na co komu te święta? PDF Drukuj Email
piątek, 23 grudnia 2016 14:52

Po raz kolejny z młodzieżą naszej szkoły i naszymi absolwentami działającymi w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży we Wielu pochyliliśmy się nad kolejnym obchodem Świąt Bożego Narodzenia. Dziwić więc nie może zagadkowy tytuł spektaklu - "Na co komu te święta?" Przedstawienie ukazuje jak kolejne święta wpływają na zwykłych uczniów, pracowników szkoły, czy personel lekarski. Nie zawsze dobrze pojmowany czas świąt może stać się okazją do wewnętrznej refleksji, do pojednania i zatrzymania w zadumie nad sensem życia. Dziękujemy aktorom za zaangażowanie i serce włożone w sztukę i dziękujemy wspaniałym widzom za dobry odbiór naszego spektaklu.

Ks. Damian Drozdowski


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.