forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080040k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

bipStrona główna
SUKCES EMILKI !!! PDF Drukuj Email
piątek, 24 lutego 2017 00:00

Dnia 23 lutego w hali sportowo - widowiskowej w Wielkim Klinczu odbył się VIII Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty. Naszą szkołę reprezentowała Emilia Miloch z klasy Ib gimnazjum, która zajęła III miejsce w kategorii soliści – gimnazjum!!! Gratulujemy Emilii odwagi i kreatywnego występu.

                                                                                                                                                                                                   Justyna Malczyk


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.