forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080013k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

bipStrona główna
KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA PDF Drukuj Email
sobota, 25 lutego 2017 00:00

Dnia 23 lutego w Kaszubskim Liceum Ogólnokształcącym w Brusach odbyła się już czwarta edycja Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim i niemieckim skierowanego do uczniów gimnazjów. W tym roku gimnazjaliści prezentowali fragmenty z twórczości Tolkien’a.  W konkursie wzięły udział również uczennice naszego gimnazjum: Laura Kuklińska (język angielski) i Natalia Knapik (język niemiecki). Natalia zajęła II miejsce. Laura zdobyła III miejsce. Gościnnie, poza konkursem wystąpił Filip Kozłowski, który zaprezentował swoje umiejętności językowe.  Dyrektor LO wręczył uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorom konkursu dziękujemy za zaproszenie i dobrą zabawę.

                                                                                                                                                                                             Justyna Malczyk

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.