forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080018k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

bipStrona główna
Akcja 1% PDF Drukuj Email
środa, 08 marca 2017 18:11

Uczniowie naszej szkoły z ogromną przyjemnością dołączyli do akcji,mającej na celu przekazanie 1% podatku na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Dzieci, w większości uczniowie klas I-III SP przygotowały piękne prace, które  zdobią korytarz naszej szkoły. Chcemy w ten sposób zachęcić do pomagania , także rodziców naszych uczniów. Piękne prace plastyczne zostały sfotografowane i przesłane na www.pomorzedzieciom.pl [1], facebook.com/pomorzedzieciom [2]. Temat pracy,, Dzieci kochają być w domu"

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu E. Trzcińska


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.