forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080013k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

bipProjekty


Strona główna Co robimy Język i historia Kaszub Kaszubski doping dla Atomówek!
Kaszubski doping dla Atomówek! PDF Drukuj Email
wtorek, 14 marca 2017 00:00

W poniedziałek (13.03.17 r.) uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w meczu ekstraklasy siatkówki w Ergo Arenie. Wyjazd ten był efektem udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego zorganizowanego przez Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie. W tym roku poświęcono go twórczości Józefa Chełmowskiego (rzeźbiarza, artysty, malarza i filozofa z Brus Jaglich).  Pierwsze ze 150 szkół, które nadesłało prace konkursowe otrzymało darmowe bilety do Gdańska, w tym również nasza szkoła Uśmiech 

M. Gierszewska, A. Kanthak, J. Piekarska 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.