Podsumowanie Maratonu czytelniczego PDF Drukuj Email
środa, 21 czerwca 2017 17:09

Dzieci i młodzież w okresie od października do maja wykazywały się znajomością książek. Maraton czytelniczy dobiegł końca, więc przyszła pora na podsumowanie. Oto zwycięzcy, którzy w całym Maratonie uzyskali najwięcej punktów:

Klasy I-III SP:

I miejsce-Joanna Szalewska kl.III a

II miejsce-Wiktoria Narloch kl.II a

III miejsce - Natalia Malczyk kl. II b

Klasy IV-VI SP

I miejsce - Adam Urbański kl. IV a

II miejsce - Nadia Miszke kl. VI a

III miejsce - Adrian Mikołajewski kl. V b

Klasy I-III gimnazjum

I miejsce - Natalia Janke kl. III a

II miejsce - Martyna Sznek kl. I b

III miejsce - Kamil Janke kl. I a

Gratulujemy zwycięzcom! Uczniowie w nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz inne niespodzianki. Dziękujemy wszystkim za udział oraz czas poświęcony na przeżywanie przygód wraz z bohaterami książek. Życzymy wszystkim uczniom przyjemnych chwil z książką w czasie wakacji - przygód pobudzających wyobraźnię, intrygujących, z dreszczykiem emocji, z łzą wzruszenia w oku... Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Hanna Szpręga, Alina Muchowska