forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080025k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

bipProjekty


Strona główna
Życie jest jak poker ... PDF Drukuj Email
piątek, 23 czerwca 2017 14:47

Życie jest jak poker - rozdaje nam karty, ale to od nas zależy jak nimi zagramy.

Pod takim hasłem przewodnim przebiegała nasza  uroczystość pożegnania się z gimnazjum. ..., ale od początku.

Czerwiec przyniósł nam, absolwentom gimnazjum sporo wrażeń. Na początku bieżącego miesiąca byliśmy na wycieczce, dzięki której wraz z kolegami i koleżankami z klas drugich mogliśmy podziwiać piękno naszych polskich gór, urokliwe miasto Wrocław i przepiękną stolicę Czech - Pragę.

Dni mijały szybko i zanim zdążyliśmy się obejrzeć, nadszedł czas upragnionych wakacji, a co za tym idzie - bal gimnazjalny. W czwartek (22 czerwca) na czele z wychowawczyniami – panią Alicją Nagórek i panią Justyną Malczyk, zebraliśmy się na uroczystej Mszy Świętej, po której udaliśmy się do Domu Kultury. Tam zatańczyliśmy tradycyjnego poloneza. Następnie przedstawiliśmy przybyłym gościom program artystyczny. Chcieliśmy w nim wyrazić naszą wdzięczności: rodzicom, pracownikom szkoły i nauczycielom, za cierpliwie prowadzili nas - uczniów, opuszczających już szkolne mury, po labiryncie szkolnego życia. Kolejnym punktem programu był pyszny poczęstunek, po którym rozpoczęła się huczna zabawa.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować uroczystość.

Szczególne podziękowania składamy pani Justynie Piekarskiej oraz wszystkim pracownikom Domu Kultury w Wielu.

Absolwenci gimnazjum


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.