forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080033k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

bipProjekty


Strona główna
Mobilna Strefa Zdrowia PZU. PDF Drukuj Email
sobota, 30 września 2017 16:33

Mobilna Strefa Zdrowia PZU to program skierowany do szkół z dotkniętych przez sierpniowe nawałnice terenów. W ramach tego programu uczniowie mogli skorzystać z  bezpłatnych konsultacji okulisty, fizjoterapeuty i dietetyka.

29 września 2017 r. z tych konsultacji skorzystali uczniowie naszej szkoły.  Od godziny 8.15 każdy uczeń, którego rodzice wyrazili zgodę na udział w tych badaniach, spotkał się z jednym z wybranych specjalistów i otrzymał książeczkę z wynikami badania, w którym uczestniczył.


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.