Wiele jabłek PDF Drukuj Email
sobota, 30 września 2017 17:19

Po tygodniach przygotowań przyszedł czas na samą imprezę. 30 września 2017 r. od godz. 10.00 rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie intensywnie pracowali, by na godzinę 12.00 wszystko było gotowe.

W czasie blisko 5 godzin trwania imprezy:

• wszystkie klasy zaprezentowały się w krótkich wystąpieniach, by następnie układać z jabłek najdłuższą linię – biliśmy rekord Guinnessa,
  • ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria pod tajemniczym tytułem „stawiamy na krowę”,
  • nie zabrakło nam rąk by objąć nimi szkołę a później boisko szkolne tworząc wielkie jabłko,
  • wiele radości przyniosło uczniom puszczania wielkich baniek mydlanych,
  • nikt nie był głodny (rodzice przygotowali chleb ze smalcem i upiekli ciasta a szkoła dodatkowo zaprosiła wszystkich na grochówkę i ognisko z kiełbaskami, gdzie o bezpieczeństwo dbali strażacy z OSP),
  • na koniec zaprezentowała się w pełnym rynsztunku grupa Wikingów.

Całość imprezy prowadziła pani Justyna Piekarska, której pomagał Kacper Bucław. Odwiedził nas wójt gminy Karsin pan Raman Brunke.

Jednak inicjatorką i pomysłodawczynią całości była pani Anna Łangowska i Rada Rodziców. Za pomysł i organizację należą się wielkie brawa a wszystkim za pomoc i aktywny udział ogromne podziękowania.

Oficjalne potwierdzenie pobicia przez nas rekordu znajduje się na stronie Biura Rekordów.