Świat Labiryntów w Blizinach PDF Drukuj Email
piątek, 29 września 2017 09:32

Dnia 28 września 2017r. klasa II b gimnazjum wraz z wychowawczynią p. Marzeną Muchowską oraz p. Natalią Wasiniewską-Zirra uczestniczyła w wycieczce do Świata Labiryntów w Blizinach.

Pierwszym punktem naszej wyprawy był labirynt kukurydzy. Pod opieką nauczycieli, podzieleni na dwie grupy i wyposażeni w mapę oraz chorągiewkę (aby się nie zgubić), wędrowaliśmy wśród kukurydzianych pól. Naszym celem było znalezienie piętnastu ponumerowanych tabliczek, które miały nam pomóc w rozwiązaniu zagadki. Poradziliśmy sobie.

Następnym punktem naszej wyprawy był labirynt drewniany. Mieliśmy w nim odszukać dziewięć budzików potrzebnych do rozwiązania kolejnego zadania. To też udało nam się rozwiązać.

Po wykonaniu zadań odbyło się ognisko.

W czasie zabawy panowała miła atmosfera. Uczniowie mogli wykazać się orientację w terenie i współpracą.

Martyna Sznek