forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080033k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

bipStrona główna
Pasowanie na ucznia 2017 PDF Drukuj Email
piątek, 13 października 2017 12:40

Dnia 12.10.2017r.  o godz. 9.00 w Domu Kultury w Wielu odbyła się uroczystość szkolna – pasowanie uczniów klas pierwszych. W świątecznej atmosferze, w pięknie udekorowanej sali, ubrani w stroje galowe pierwszoklasiści złożyli ślubowanie.

Na uroczystość przybyli: pan dyrektor Andrzej Narloch, nauczyciele i uczniowie klas 1-3 oraz rodzice.

Po przywitaniu gości rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez wychowawczynie klas pierwszych: Gabrielę Wardyn i Barbarę Kiedrowską. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Udowodnili, że są gotowi do sumiennej pracy w szkole. Po programie artystycznym dzieci, w obecności zgromadzonych, złożyły uroczyste przyrzeczenie, w którym ślubowały być dobrymi Polakami oraz dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.

Kolejnym ważnym momentem było pasowanie na ucznia, którego dokonał pan dyrektor, symbolicznie dotykając każdego ucznia dużym ołówkiem. Wychowawczynie wręczyły pierwszoklasistom piękne dyplomy a pan dyrektor złożył   im życzenia skuteczności i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Następnie uczniowie klas trzecich przedstawili swój program artystyczny, a  drugoklasiści wręczyli młodszym kolegom miłe upominki.

Na zakończenie uroczystości, w podziękowaniu,  uczniowie   klas  2 i  3-cich  zostali poczęstowani słodyczami a pierwszoklasiści z rodzicami, wychowawczyniami i panem dyrektorem zasiedli do stołu ze słodkościami. Najpiękniej  wyglądał i smakował  pięknie udekorowany wielki tort.

Barbara Kiedrowska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.