forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080036k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

bipStrona główna
Konkurs PDF Drukuj Email
czwartek, 19 października 2017 11:24

Drodzy uczniowie! Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną. Wasze zadanie polega na opisaniu w kilku zdaniach ciekawej książki z biblioteki oraz stworzeniu do niej pracy plastycznej. Możecie również opisać książkę, którą lubicie, a nie ma jej w naszej bibliotece, a być może powinna się w niej znaleźć. Wzór karty konkursowej do wypełniania oraz szczegółowe informacje o konkursie uzyskacie w bibliotece. Podpisane prace można oddawać do 10 listopada 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzców 13 listopada 2017 r. Zapraszam!

Hanna Szpręga

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.