forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080021k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

bipProjekty


Strona główna
Góra Grosza 2017 PDF Drukuj Email
środa, 20 grudnia 2017 17:35

Już osiemnasta edycja Góry Grosza (akcja zbierania monet) organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom za nami. Pieniądze z tej akcji zebrane w całej Polsce są przeznaczane na pomoc dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz na wsparcie dla ich rodzin.

Dzisiaj tj. 20.12.2017 r. podsumowaliśmy naszą szkolną akcję. Uczniowie naszej szkoły łącznie zebrali 698,91 złotych. Można też powiedzieć, że zebrali 14502 monety, w tym 5615 monet o nominale 1 grosz, ale można też powiedzieć, że monety te ważą 30 kilogramów. Największą hojnością wykazały się klasy: IV a, I a i III b szkoły podstawowej.

Wszystkim za udział w akcji i każdy grosz bardzo dziękuję.

Adela Ebertowska


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.