forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080007k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

bipStrona główna
Kalendarz na rok 2018 PDF Drukuj Email
czwartek, 21 grudnia 2017 12:34

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje zdolności plastyczne, tworząc prace do konkursu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną. Spośród wielu rysunków wykonanych różnymi technikami, komisja wybrała 12 prac, które zostaną umieszczone w kalendarzu ściennym na rok 2018. Zwycięzcami są: Joanna Szalewska, Karina Kapanka, Karolina Data, Damian Filipiak, Martyna Zabrocka, Martyna Sznek, Monika Bławat, Natalia Malczyk, Joanna Bławat, Amelia Data, Bartosz Mientki, Lucjan Steinke. Uczniowie na początku stycznia otrzymają kalendarze. Gratuluję zwycięzcom!

Hanna Szpręga

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.