forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080040k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

bipStrona główna
Świąteczne kolędowanie 2017 PDF Drukuj Email
czwartek, 21 grudnia 2017 19:17

Po wtorkowych jasełkach w środę tj. 20.12.2017 r. "kolędowaliśmy pod szkolną choinką". Chętnie śpiewali wszyscy, od podstawówki do gimnazjum. Każdy chciał pokazać, że polskie kolędy zna. W nagrodę dla uczestników był słodki poczęstunek i dyplom. Całość zorganizowali uczniowie klasy II a  gimnazjum. 

Zuzia H., Zuzia R., Dominika D., Paweł M.


Kolędowania ciąg dalszy. W czwartek uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w koncercie kolęd kaszubskich w wykonaniu p. Leszka Boliboka i p. Rafała Rompcy. Organizatorem koncertu był Dom Kultury w Wielu i p. Justyna Piekarska.. 


W piątek klasy 1-3 spotkały się z okazji Świąt Bożego Narodzenia na apelu przygotowanym przez wychowawczynie klas 3. Klasa 3 a przybliżyła słowem i kolędą tradycje świąteczne, a klasa 3 a przedstawiła Jasełka. Całość dopełniły kartki świąteczne i życzenia złożone przez Dyrektora. 

Celina Landowska


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.