Strona główna O szkole Biblioteka Wielka Orkiestra znów zagrała
Wielka Orkiestra znów zagrała PDF Drukuj Email

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała po raz 26, tym razem dla najmłodszych-noworodków. Sześć Wolontariuszy z naszej szkoły zbierało pieniądze na ten cel , nie zwracając uwagi na  złe warunki pogodowe, które tego dnia były wyjątkowo trudne. Podziękowania należą się uczennicom klasy II B Gimnazjum Katarzynie Skwierawskiej i Martynie Sznek  oraz  uczniom klasy IIIB Gimnazjum Aurelii Jazdzewskiej, Kacprowi Bucławowi i uczennicom IIIA Gimnazjum Martynie Gliszczyńskiej oraz Marcelinie Firmowskiej.  Wolontariusze zbierali pieniądze w niedzielę14 stycznia 2018r.w godzinach przedpołudniowych, a po południu liczyli pieniądze wraz z opiekunem Koła Wolontariatu p. Elżbietą Trzcińską oraz dyrektorem Domu Kultury w Wielu p. Justyną Piekarską. Po południu odbyły się  występy taneczne i muzyczne, pokaz ratownictwa w wykonaniu OSP Karsin oraz słodki poczęstunek, loteria, malowanie twarzy, mydlane bańki i licytacja zgromadzonych darów. W tym roku dopisała też licznie zgromadzona publiczność . Zebrana kwota pieniędzy w Wielu to 5541,30 złotych.

Elżbieta Trzcińska