forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080014k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

bipDyskoteka szkolna PDF Drukuj Email
piątek, 16 lutego 2018 12:44

13 lutego 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną.Uczniowie klas V-VII SP oraz II-II gimnazjum zakończyli karnawał w rytmach muzyki. Oprawą muzyczną podczas dyskoteki zajął się Kacper Treder oraz Filip Kozłowski. Katarzyna Skwierawska oraz Agata Knitter przygotowały i przeprowadziły konkursy. Szkolne Koło Wolontariatu zadbało o słodkości i napoje.

Dziękujemy nauczycielom za zadbanie o bezpieczeństwo uczestników dyskoteki, a uczniom za wspaniałą zabawę.

Rada Samorządu Uczniowskiego

Hanna Szpręga

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.