forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080036k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

bipStrona główna
Majowe rocznice PDF Drukuj Email
sobota, 28 kwietnia 2018 08:18

Dzisiaj, tj. 27 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Domu Kultury w godzinnym programie "telewizji szkolnej Nowiny" poświęconym majowym rocznicom. Jest ich w majowym kalendarzu wiele. Najważniejsze z nich to: międzynarodowe święto robotników, rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zakończenie wojny w Europie czy zwycięstwo Polaków pod Monte Cassino. Program zaprezentowali uczniowie klas: VII b, VI b i VI a przygotowani przez panie: Katarzynę Czapiewską i Adelę Ebertowską. 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.