Książki naszych marzeń PDF Drukuj Email
czwartek, 20 września 2018 08:47

Drodzy uczniowie!

Biblioteka szkolna bierze udział w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń”. Do biblioteki zostaną zamówione nowe książki, które będą chętnie przez Was czytane i jednocześnie rozwijają kompetencje, zainteresowania i uzdolnienia dzieci i młodzieży.

Proszę o podawani tytułów i wrzucanie ich do skrzynki znajdującej się w bibliotece. Możecie mieć wpływ na to, jakie książki znajdą się na półkach, a następnie będą przez Was wypożyczane. Na wasze propozycje czekam do 26 września.
Realizacja Waszych propozycji już wkrótce.

Hanna Szpręga