Strona główna Programy Artykuły-kategoria Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
piątek, 28 września 2018 07:40

27.09.2018 r.  w szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Czterech kandydatów zdecydowało się zgłosić swoją kandydaturę: Simon De Beul, Jakub Jasnoch, Agata Knitter i Kacper Siudy. Kandydaci przygotowali plakaty z propozycjami działań na terenie szkoły oraz spotkali się z koleżankami i kolegami, aby opowiedzieć o swoich pomysłach.

Uprawnione do głosowania były 249 osoby, a głos oddało 209 osób w tym głosów ważnych 205 Frekwencja wyniosła 84%

Liczba oddanych głosów na poszczególnych kandydatów przedstawia się następująco:

• De Beul Simon – 28 głosów

• Jasnoch Jakub – 70 głosów

• Knitter Agata – 33 głosy

• Siudy Kacper – 74 głosów

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Kacper Siudy, zastępcą Jakub Jasnoch. Gratulacje!

Hanna Szpręga