forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080029k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

bipProjekty


Ślubujemy! Uroczyste pasowanie na ucznia. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 października 2018 20:13

11 października uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

W tym roku pasowania na ucznia dostąpiło 37-ro dzieci. Na pamiątkę każdy otrzymał Akt Pasowania na Ucznia, a także pamiątkowy ołówek.

Uroczyste ślubowanie odbyło się w Domu Kultury. Dzieci rozpoczęły uroczystość występem artystycznym. Po nim nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia, którego dokonał dyrektor szkoły.

Każdy pierwszak otrzymał upominek ufundowany przez Rodziców oraz zakładki z dedykacją, wykonane przez uczniów klas II – gich. Klasa trzecia przygotowała krótki występ artystyczny oraz życzenia dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na zakończenie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia i dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka.

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie, a uczniom życzymy ogromnego zapału do nauki, wielu radosnych chwil spędzonych w szkole, bardzo dobrych wyników w nauce oraz poznania wielu wspaniałych kolegów.

H. Rutkowska i K. Morzuch

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.