forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080012k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

bipProjekty


Strona główna
Ślubujemy! Uroczyste pasowanie na ucznia. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 października 2018 20:13

11 października uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

W tym roku pasowania na ucznia dostąpiło 37-ro dzieci. Na pamiątkę każdy otrzymał Akt Pasowania na Ucznia, a także pamiątkowy ołówek.

Uroczyste ślubowanie odbyło się w Domu Kultury. Dzieci rozpoczęły uroczystość występem artystycznym. Po nim nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia, którego dokonał dyrektor szkoły.

Każdy pierwszak otrzymał upominek ufundowany przez Rodziców oraz zakładki z dedykacją, wykonane przez uczniów klas II – gich. Klasa trzecia przygotowała krótki występ artystyczny oraz życzenia dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na zakończenie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia i dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka.

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie, a uczniom życzymy ogromnego zapału do nauki, wielu radosnych chwil spędzonych w szkole, bardzo dobrych wyników w nauce oraz poznania wielu wspaniałych kolegów.

H. Rutkowska i K. Morzuch

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.