Strona główna Galeria Promocja albumu Tadeusza Lipskiego.
Promocja albumu Tadeusza Lipskiego. PDF Drukuj Email

6 października 2018 r. w Domu Kultury w Wielu miała miejsce promocja albumu Tadeusza Lipskiego „Gmina Karsin. Opowieści dawnych fotografii”, w którym to albumie pokazano 200 najciekawszych fotografii z terenu całej gminy Karsin z ostatnich stu lat. Do powstania tego albumu w skromny sposób przyczynili się również byli i obecni uczniowie naszej szkoły, którzy poszukali w rodzinnych zbiorach wartościowych fotografii. Uczniowie ci zostali przez organizatorów nagrodzeni wspomnianą publikacją. Albumy otrzymali m.in. : Joanna Bławat, Marcelina Firmowska, Laura Kuklińska, Maja Sieracka, Martyna Zabrocka, Kinga Lorek, Kacper Bucław, Jakub Miloch i Bartek Narloch. Nagrodzeni zostali również nauczyciele za wcześniejszą wystawę „Wiele. Opowieści dawnych fotografii” i dołożenie swojej cegiełki do obecnego albumu. Były to panie Jolanta Zwara i Adela Ebertowska.

Poniżej kilka stronić z tego albumu.