forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080014k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

bipProjekty


Strona główna
Promocja albumu Tadeusza Lipskiego. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2018 21:21

6 października 2018 r. w Domu Kultury w Wielu miała miejsce promocja albumu Tadeusza Lipskiego „Gmina Karsin. Opowieści dawnych fotografii”, w którym to albumie pokazano 200 najciekawszych fotografii z terenu całej gminy Karsin z ostatnich stu lat. Do powstania tego albumu w skromny sposób przyczynili się również byli i obecni uczniowie naszej szkoły, którzy poszukali w rodzinnych zbiorach wartościowych fotografii. Uczniowie ci zostali przez organizatorów nagrodzeni wspomnianą publikacją. Albumy otrzymali m.in. : Joanna Bławat, Marcelina Firmowska, Laura Kuklińska, Maja Sieracka, Martyna Zabrocka, Kinga Lorek, Kacper Bucław, Jakub Miloch i Bartek Narloch. Nagrodzeni zostali również nauczyciele za wcześniejszą wystawę „Wiele. Opowieści dawnych fotografii” i dołożenie swojej cegiełki do obecnego albumu. Były to panie Jolanta Zwara i Adela Ebertowska.

Poniżej kilka stronić z tego albumu.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.