Szkolne Warcaby 2018 PDF Drukuj Email
czwartek, 06 grudnia 2018 16:59

W pierwszym tygodniu października w Naszej Szkole odbył się szkolny turniej gry w warcaby pod nazwą "Szkolne Warcaby". Uczniowie na dużych przerwach na głównym holu rozgrywali partie między sobą w tę jedną z najstarszych gier świata. Zainteresowanie było ogromne, co przekroczyło najśmielsze oczekiwania organizatorów (Samorząd Uczniowski).

Ostatecznie po wielu stoczonych pojedynkach turniej wygrała Martyna Skajewska z klasy VIb, zdobywając złoty medal. W finale rozgrywek pokonała Piotra Kamrowskiego z klasy VIIa (srebrny medal), który do końca opierał się strategii gry późniejszej zwyciężczyni. Brązowy medal zdobył Oskar Dulek także z klasy VIIa.

Samorząd Uczniowski kieruje serdeczne podziękowania do wszystkich uczniów za aktywny udział i duże zainteresowanie.

Rada Samorządu Uczniowskiego

Karol Łukowicz