Dyskoteka andrzejkowa PDF Drukuj Email
czwartek, 06 grudnia 2018 17:15

Dnia 28 listopada 2018 roku w Naszej Szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W zabawie uczestniczyło 104 uczniów! Nie zabrakło wspólnych zabaw i tańców.

Konkursy i wróżby andrzejkowe przygotował i przeprowadził Kacper Siudy z klasy VIIa wraz z Kasią Skwierawską z IIIb gimnazjum, Kariną Kapanką z IIIa oraz Mileną Sznek z klasy VIIIb. Dziękujemy dziewczętom z radiowęzła za oprawę muzyczną. Tradycyjnie o słodki poczęstunek i napoje zadbał szkolny wolontariat. Podziękowania składamy także nauczycielom dbającym o porządek i bezpieczeństwo naszych uczniów.

Rada SU wyraża podziw i bardzo dziękuje uczniom za niesamowitą frekwencję oraz wspaniałą zabawę.

Rada Samorządu Uczniowskiego

Karol Łukowicz