forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080018k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

bipProjekty


Strona główna
Góra Grosza 2018 PDF Drukuj Email
środa, 12 grudnia 2018 20:05

Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w szkołach odbywa się wielka zbiórka monet. Celem, na który zbierane są te monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Organizatorem jej jest Towarzystwo Nasz Dom.

Tak jak i w ubiegłych latach tak i w tym nasza szkoła włączyła się do tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej. Akcja trwała od 26 listopada do 10 grudnia a 12 grudnia usypywaliśmy wielką górę z zebranych przez uczniów groszy. W zbiórkę zaangażowały się wszystkie klasy. Zebrano kwotę 844,70 zł czyli 20103 monet o różnych nominałach. Najbardziej hojne okazały się dzieci z klasy II a i VII b.

Tegorocznymi organizatorami akcji byli uczniowie z klasy III a gimnazjum: Zuzia Hrynkiewicz, Zuzia Rynkiewicz, Krystian Góra i Marcin Zabrocki. Opiekunem Adela Ebertowska.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w akcji.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.