forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080033k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

bipProjekty


Strona główna
Klasa I b w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wielu PDF Drukuj Email
niedziela, 16 grudnia 2018 13:19

14 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 1b brali udział w zajęciach integracyjnych w Środowiskowym Domu Samopomocy. Zajęcia były prowadzone w formie warsztatów w trzech grupach. Dzieci wraz z podopiecznymi ŚDS piekły i lukrowały pierniczki, wykonały bombkę techniką decoupage oraz ozdabiały torebkę na prezenty. Zajęcia były bardzo atrakcyjne, uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wykonywali swoje zadania. O doskonałe samopoczucie i wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć dbali pracownicy ŚDS. Wykonane przez siebie i kolegów dzieła, dzieci zabrały na pamiątkę do domu. To spotkanie pokazało dzieciom, że osoby z niepełnosprawnością są równowartościowymi członkami społeczeństwa.

Dziękujemy pracownikom i podopiecznym ŚDS za stworzenie rodzinnego klimatu w czasie naszego pobytu.

Pani Alinie Narloch pięknie dziękujemy za pomysł i organizację zajęć.

Chcielibyśmy to jeszcze powtórzyć ;-)


H. Rutkowska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.