forex trading logo

Dziennik Librus



Grafika losowo

pc080023k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

bip



Projekty


Strona główna
I Mistrzostwa Szkoły w dwa ognie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 grudnia 2018 19:28

Po prawie dwóch miesiącach trwania I Mistrzostw Szkoły Podstawowej w Wielu w dwa ognie poznaliśmy jej Mistrza!

Turniej odbywał się od początku listopada aż do 14 grudnia 2018 roku. W rozgrywkach wzięło udział 12 klas, począwszy od klasy IV szkoły podstawowej po roczniki gimnazjalne. Mecze obfitowały w emocje i dramaturgię.

Klasy zostały podzielone drogą losowania do dwóch grup. Tylko trzy klasy z każdej grupy awansowały do drugiej rundy turnieju. Na tym etapie 6 drużyn utworzyło ponownie dwie grupy po 3 klasy w każdej. Ostatecznie półfinałowe pary wyłoniło po raz kolejny losowanie. Klasa 8a spotkała się z klasą 8b, którą pokonała w 2 meczach. Drugą parę półfinalistów stworzyła klasa 5b i klasa 7b. Z niezwykle zaciętego pojedynku zwycięsko wyszła klasa 7b pokonując młodszych kolegów 2:1.

W finale klasa 7b pokonała 8a i to oni w tym roku zostali Mistrzami Szkoły! W nagrodę uczniowie otrzymali puchar i złote medale. Z kolei na szyjach zawodników z 8a zawisły srebrne medale. Ponadto Mistrzowie otrzymali prawo gry z nauczycielami Szkoły. Na ten mecz serdecznie zapraszamy 19 grudnia 2018 roku o 12 na sali gimnastycznej.

W meczu o 3 miejsce i tym samym o brązowy medal, klasa 8b wygrała z klasą 5b.

Na zakończenie turnieju nastąpiła dekoracja wszystkich uczestników. Każda klasa otrzymała dyplom uznania oraz słodkości.

Rada Samorządu Uczniowskiego pragnie podziękować Radzie Rodziców za wsparcie finansowe na zakup nagród oraz wszystkim uczniom za bardzo liczny udział i zainteresowanie. Dziękujemy, że byliście z Nami i zapraszamy do udziału także za rok!

Rada Samorządu Uczniowskiego

Karol Łukowicz

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.