forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080014k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

bipProjekty


Strona główna
Święta PDF Drukuj Email
piątek, 21 grudnia 2018 17:45

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia klasy 1-3 spotkały się 21 grudnia 2018 r. na wspólnym  jasełkowym spektaklu  pt. ,,Betlejemska dobranocka". Scenę z betlejemską szopką  zaimprowizowano w stołówce. Po spektaklu odbyły się przesłuchania szkolnego przeglądu kolęd. Dyrekcja szkoły złożyła  świąteczne życzenia uczniom i nauczycielom.

Celina Landowska, Helena Rutkowska

Starsi (IV – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum) dzisiejszy dzień spędzili między innymi na klasowych wigilijnych spotkaniach z wychowawcą. Uczniowie zebrali się w klasach, zadbali o piękne nakrycie stołu, potrawy, by następnie złożyć sobie świąteczne życzenia, wypić czerwony barszczyk, śpiewać kolędy i otrzymać od klasowego Mikołaja skromny prezent.

Po tak spędzonych spotkaniach wszyscy udali się do Domu Kultury, by uczestniczyć w jasełkach przygotowanych przez uczniów z KSM.

Na zakończenie odbył się jeszcze przegląd kolęd i piosenek bożonarodzeniowych przygotowany prze panie Natalię Wasiniewską-Zirra i Annę Bunik. Zadanie nie było proste, bo większość klas prezentowała się w repertuarze obcojęzycznym (angielskim i niemieckim, kaszubskim).

Zwycięzcami zostały klasy V b i III b gimnazjum.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.