forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080004k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

bipProjekty


Strona główna
Kiermasz świąteczny PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 grudnia 2018 18:20

W dniach 13-14 grudnia 2018r. Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało Kiermasz Świąteczny, na którym można było zakupić piękne kartki, stroiki i bombki świąteczne, a także wiele innych atrakcyjnych produktów. W przygotowywanie dekoracji świątecznych zaangażowali się nauczyciele i uczniowie naszej szkoły, najpierw na kiermaszu Mikołajkowym we Wielu, a następnie w szkole. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i odwiedzającym oba kiermasze. Łącznie zebraliśmy 916, 00zł., które przekażemy potrzebującym.

Jak co roku organizowaliśmy akcję świąteczną ,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Z przyniesionych produktów przygotowaliśmy cztery paczki żywnościowe, które przekazaliśmy osobom starym, samotnym, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Wyraz oczu obdarowanych i uśmiech na twarzy to najlepsze podziękowanie i zachęta do dalszego pomagania.

Elżbieta Trzcińska


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.