forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080028k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

bipProjekty


Strona główna
27 Finał WOŚP PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 stycznia 2019 10:34

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tym razem zbieraliśmy pieniądze na leczenie najmłodszych. ,,Pomaganie jest dziecinnie proste” to hasło tegorocznej akcji. Od wczesnego rana Wolontariusze naszej szkoły zbierali pieniądze na terenie Wiela. Po południu w Domu Kultury we Wielu odbył się dalszy ciąg zbiórki pieniędzy uświetniony przez występy wokalno-taneczne, licytację i loterie fantową, a także zabawy dla najmłodszych pod okiem działaczy Stowarzyszenia Hamak. Podczas występów można było umilić sobie czas słodkimi wypiekami przygotowanymi przez  Wolontariuszy naszej wsi i szkoły, a także skorzystać z malowania twarzy i paznokci.

Szczególne podziękowania składam Wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu:  Kasi Skwierawskiej, Agacie Knitter, Agnieszce Laska, Aurelii Libera, Weronice Zabrockiej i Jankowi Janke, którzy całą niedzielę poświęcili na rzecz 27 Finału WOŚP. Łącznie zebraliśmy  7477,84 zł. Dziękuję wszystkim zaangażowanym.

Opiekun Wolontariatu : Elżbieta Trzcińska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.