forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080040k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

bipProjekty


Strona główna
Książki Waszych marzeń czekają w bibliotece PDF Drukuj Email
czwartek, 17 stycznia 2019 08:37


Biblioteka szkolna brała udział w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej- Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Podawaliście tytuły książek, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w bibliotece. Wychodząc naprzeciw Waszym gustom czytelniczym zamówione zostały setki książek. Zakupionych zostało 914 nowych książek. Wśród nich są tytuły zaproponowane przez Was. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie na długie zimowe wieczory:bajkę, powieść, komiks, poezję, książkę popularnonaukową, album, książki o sporcie sport czy książki z pomysłami prac plastycznych, typu origami. W każdy poniedziałek będę umieszczała na stronie szkoły opis nowych książek, żeby zapoznać Was z nowym księgozbiorem.

 Hanna Szpręga

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.