forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080029k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

bipProjekty


Strona główna O szkole Biblioteka Czart.Pies lawinowy-B.Gawryluk
Czart.Pies lawinowy-B.Gawryluk PDF Drukuj Email

Poznajcie jednego z najzdolniejszych ratowników górskich - Czarta - niezwykłego psa lawinowego, który na co dzień zajmuje się wyszukiwaniem osób zaginionych w górach. To prawdziwy pies na medal! Od niego często zależy życie narażonych na niebezpieczeństwo turystów. Nie każdy pies może zostać takim ratownikiem – musi mieć specjalne predyspozycje. Tutaj liczy się m.in. odwaga, siła i wytrzymałość, a Czart to wszystko ma! Przy tym jest niezwykle sympatyczny i przyjacielski. Poznaj jednego z najodważniejszych psów i jego pracę.

Pies jak zawsze okazuje się najlepszym przyjacielem człowieka i również niezastąpionym partnerem w niesieniu pomocy innym.


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.