forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080024k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

bipProjekty


Strona główna
Poświęcenie nowego autobusu PDF Drukuj Email
niedziela, 10 marca 2019 14:08

8 marca 2019 roku w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie. Dostaliśmy nowy autobus.

Ten nowy środek transportu zakupiony przez Gminę Karsin dla naszych uczniów codziennie dowożonych i odwożonych kosztował 190 tysięcy złotych, ma 10 lat i będzie można z niego korzystać również na wycieczki szkolne. Takie informacje przekazał wszystkim obecnym wójt Gminy Karsin Roman Brunke, obecny ma uroczystości.

Poświęcenia kierowcy p. Wiesława Kowalskiego i nowego autobusu dokonał proboszcz wielewskiej parafii ksiądz Jan Flisikowski. Korzystając z okazji ksiądz Jan złożył wszystkim kobietom życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Na koniec chętni uczniowie (w ramach wolnych miejsc) mogli odbyć pierwszy kurs ulicami Wiela.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.