Poświęcenie nowego autobusu PDF Drukuj Email
niedziela, 10 marca 2019 14:08

8 marca 2019 roku w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie. Dostaliśmy nowy autobus.

Ten nowy środek transportu zakupiony przez Gminę Karsin dla naszych uczniów codziennie dowożonych i odwożonych kosztował 190 tysięcy złotych, ma 10 lat i będzie można z niego korzystać również na wycieczki szkolne. Takie informacje przekazał wszystkim obecnym wójt Gminy Karsin Roman Brunke, obecny ma uroczystości.

Poświęcenia kierowcy p. Wiesława Kowalskiego i nowego autobusu dokonał proboszcz wielewskiej parafii ksiądz Jan Flisikowski. Korzystając z okazji ksiądz Jan złożył wszystkim kobietom życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Na koniec chętni uczniowie (w ramach wolnych miejsc) mogli odbyć pierwszy kurs ulicami Wiela.