forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080007k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

bipProjekty


Strona główna O szkole Biblioteka Miś zwany Paddington-- Michael Bond
Miś zwany Paddington-- Michael Bond PDF Drukuj Email

Na stacji kolejowej Paddington w Londynie pojawia się mały zagubiony niedźwiadek. Na szyi ma karteczkę: "Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem. Dziękuję.” Nasz bohater przybywa z Peru. Jak do tego doszło? Jego ciotka Lucy nie może już się nim opiekować, więc Paddington szuka kogoś kto mógłby się o niego zatroszczyć. Wkrótce trafia on pod skrzydła państwa Brown: pana Henryka, pani Mary i ich dzieci Jonatana i Judyty. Jest to zwykła, brytyjska, dość poukładana rodzina. Niebawem cały ten porządek zostanie naruszony przez naszego niesfornego, ale dobrodusznego misia. Paddington spędził większość swojego życia poza cywilizacją, więc musi szybko przyzwyczaić się do nowego środowiska. Czy zostanie on ciepło przyjęty przez państwo Brown? Czy uda mu się zostać członkiem rodziny? W jaki sposób jego zamiłowanie do marmolady pomoże mu w prowadzeniu interesów? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie w książce. 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.