forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080004k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

bipProjekty


Strona główna O szkole Biblioteka Umarły las-Tomasz Samojlik, Adam Wajrak
Umarły las-Tomasz Samojlik, Adam Wajrak PDF Drukuj Email

Czas na komiks. Jest gdzieś na Dzikim Wschodzie miasteczko o nazwie Umarły Las. Kiedy przybywa do niego nowy szeryf, dzięcioł trójpaczasty Triko, na pozór wszystko gra. Spokój w Umarłym Lesie jest tylko pozorny. W dodatku na Dzikim Wschodzie pojawiają się podstępne szpaki. Czy Triko uda się przywrócić w Umarłym Lesie porządek? Czy wyjdzie na jaw jego wstydliwa tajemnica? Czy zyska szacunek ptaków i miłość Tridy?

Adam Wajrak pisze wspaniałe książki dla dzieci o przyrodzie, a Tomasz Samojlik jest autorem komiksów i ilustracji. Obaj panowie są sąsiadami z Puszczy Białowieskiej. W tym trzymającym w napięciu i pełnym humoru komiksie postanowili połączyć siły. Co z tego wynikło? Przekonajcie się sami!

Książkę wzbogacają opowieści Adama Wajraka o Puszczy Białowieskiej i jej mieszkańcach, czyli o bohaterach Umarłego Lasu, a także zdjęcia jego autorstwa.


W bibliotece dostępne są również inne komiksy:-

- Nieumarły las -Tomasz Samojlik, Adam Wajrak

-To nie jest las dla starych wilków-Tomasz Samojlik

-Kajko i Kokosz- Janusz Christa

-Tymek i Mistrz-Rafał Skarżyński i Tomek Lew Leśniak


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.