forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080039k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

bipProjekty


Strona główna
Gminny Konkurs z Języka Niemieckiego PDF Drukuj Email
niedziela, 02 czerwca 2019 19:25

29 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Karsinie odbył się odbył się II Gminny Konkurs z Języka Niemieckiego ,, Deutsch kann auch praktisch sein”. Uczniowie ze szkół z Osowa, Karsina i Wiela walczyli o tytuł Mistrza Języka Niemieckiego rozwiązując test leksykalno – gramatyczny. Zwycięzcą została Weronika Peplińska z naszej szkoły. Gratuluję !  

Dziękujemy Pani Lucynie Latuszewskiej ze szkoły w Karsinie za organizację konkursu.
Do zobaczenia za rok !

Natalia Wasiniewska-Zirra

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.