forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080040k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 171 gości 

bipProjekty


Strona główna
Wakacje PDF Drukuj Email
czwartek, 20 czerwca 2019 18:36

19 czerwca rozpoczną się ferie letnie. Gratuluję Wam osiągnięć, nabycia nowych kompetencji, wiedzy i umiejętności. Być może nie wszystko udało się zrealizować, ale pamiętajcie, że nawet drobne niepowodzenie możecie przekuć w sukces, jeśli tylko znajdziecie w sobie odwagę, by działać. Życzę Wam słonecznych wakacji, byście w nowym roku szkolnym wrócili z zapasem sił do podejmowania kolejnych wyzwań oraz gotowością do spełniania marzeń i realizacji nowych projektów.

Życzę również, aby wakacje były okresem radości, bezpiecznej, udanej zabawy i wytchnienia w otoczeniu rówieśników oraz dobrych i ciekawych ludzi.

Z wyrazami szacunku,
dr Monika Kończyk
Pomorski Kurator Oświaty

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.