forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080029k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

bipProjekty


Strona główna
Kolejny rok szkolny rozpoczęty PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 września 2019 18:32

2 września 2019 roku rozpoczął się kolejny rok szkolny. Po wielu latach w szkole pozostała tylko ośmioklasowa szkoła podstawowa. Naukę rozpoczęło 248 uczniów. Tych najmłodszych, którzy powitali mury wielewskiej szkoły jest 28, a tych najstarszych, którym przyjdzie pisać w kwietniu egzamin, a w czerwcu opuścić mury wielewskiej szkoły jest 33.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu Polski. Następnie dyrektor Andrzej Narloch, po powitaniu wszystkich przybyłych (uczniów, rodziców), nawiązał do 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i tego tragicznego września 1939 roku.

Na zakończenie poszczególne klasy spotkały się z wychowawcami .

I tak rok szkolny 2019/2020 w naszej szkole został uroczyście rozpoczęty.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.