forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080007k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

bipProjekty


Strona główna Co robimy Wolontariat Dyskoteka andrzejkowa
Dyskoteka andrzejkowa PDF Drukuj Email
piątek, 29 listopada 2019 10:21


W czwartek 28 listopada dla uczniów klas IV-VIII została zorganizowana szkolna dyskoteka andrzejkowa. Samorząd Uczniowski przygotował zabawy i konkursy oraz wróżby andrzejkowe. Podczas dyskoteki wszyscy uczniowie mieli możliwość tworzenia laurki z życzeniami imieninowymi dla pana dyrektora. Aby mieć dużo siły do tańca uczestnicy dyskoteki mogli zakupić pyszne ciasto przygotowane przez uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.