Święta, święta ... PDF Drukuj Email
wtorek, 24 grudnia 2019 13:41

Kończy się kolejny rok kalendarzowy. Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji 20 grudnia 2019 roku uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w jasełkach przygotowanych przez księdza Piotra Loose i uczniów starszych klas oraz w II Przeglądzie Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych. Przegląd ten przygotowały i prowadziły panie Natalia Wasiniewska-Zirra i Natalia Malczyk. Najlepiej śpiewającymi klasami okazały się klasy V b i VIII b.

Na zakończenie życzenia świąteczne nauczycielom i uczniom złożył dyrektor szkoły Andrzej Narloch.

Tego dnia odbył się także II Szkolny Przegląd Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych dla najmłodszych uczniów ( klas I-III szkoły podstawowej). Uczniowie  zaśpiewali kolędy i piosenki w języku polskim lub angielskim. Wszystkie klasy otrzymały dyplom oraz upominek.  Wszystkim uczniom oraz wychowawcom gratulujemy! Do zobaczenia za rok.