forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080007k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

bipProjekty


Strona główna
Rozporządzenie MEN PDF Drukuj Email
środa, 25 marca 2020 14:51

Wobec braku możliwości określenia, do jakiego momentu konieczne będzie utrzymanie ograniczeń w funkcjonowaniu szkół i placówek zaprojektowano przedłużenie terminu ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty do dnia 10 kwietnia 2020 r. i przygotowano rozwiązania umożliwiające szkołom i placówkom pracę w zmienionych warunkach.

Ponadto wprowadzono regulację, zgodnie z którą w okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. zadania jednostki systemu oświaty są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Natomiast, w przypadku gdy zadania jednostki systemu oświaty nie mogą być realizowane w ten sposób, dyrektor tej jednostki, w uzgodnieniu z organem prowadzącym, ustali inny sposób realizowania tych zadań i poinformuje o tym organ sprawujący nadzór pedagogiczny.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej


Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice.

Od dnia 25.03.2020 roku zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji rozpoczęliśmy w naszej szkole zdalne nauczanie. Wiem, że nie jest to proces łatwy zarówno dla uczniów, rodziców, ale też dla nas nauczycieli. Wierzę, że wszyscy dołożymy starań, aby w tym trudnym okresie udało się nam przekazywać i zdobywać wiedzę na miarę dostępnych nam wszystkim możliwości. Nauczyciele będą kontaktować się z uczniami poprzez dziennik elektroniczny w godzinach przewidzianych dotychczasowym planem lekcji. Postaramy się też być dla uczniów dostępni na innych komunikatorach dostępnych w sieci. Proszę wszystkich uczniów o systematyczne logowanie się do systemu celem realizacji zadań, które musimy zrealizować w tym trudnym okresie.

Życzę zdrowia i Pozdrawiam.

Dyr. Andrzej Narloch

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.